Nepilna briketu palete ant keltuvo
Briketai
Pilna briketu palete

Pjuvenų briketai

Parduodame ypač aukštos kokybės pjuvenų briketus. Kadangi gaminame pjuvenų briketus tik iš savų pjuvenų, mūsų pjuvenų briketai yra maišyti su pušim, uosiu ir ąžuolu. Briketai supakuoti paletėmis po 100 pakuočių. Pakuotėje – 12 briketų.
Vienos paletės kaina – 120 EUR
Vienos paletės masė – 1 tona (+-2%)
Gerbdami klientą prekiaujame ir atskiromis pakuotėmis. Vienos pakuotės kaina – 1,2 EUR
Vienos pakuotės masė ≈ 10 Kg

Suprantama, kad koks bebūtų šildymui pasirinktas kuras, jam būtina skirti plotą ir sandėliavimui. Todėl briketai, visais parametrais lenkia malkas, kurių atžvilgiu užima keturis kartus mažiau  reikalaujamo sandėliavimui ploto ir net du kartus  mažiau nei anglis. Tai leidžia sutaupyti, neskiriant per daug nenaudingam plotui namo erdvės, kurį būtų galima panaudoti kitiems tikslams. Be to, medienos briketai dega ženkliai ilgiau, nei malkos ir jei domina statistika, skaičiai yra įspūdingi, nes briketai dega ilgiau net 5 kartus už malkas ir parametrais nenusileidžia anglims.
Lyginant briketų kaitrumą su malkomis, pastarųjų yra mažesnis net 2 kartus. Faktas yra tas, kad tokį skirtumą leidžia pasiekti briketų forma ir tankis, kuris gali viršyti net 1000kg/m3, nes gamybai yra naudojama tik kokybiškos medienos pjuvenos – uosis/pušis, be puvinių, rišančių priemaišų ar žievės. Todėl lyginant briketų su paprasto uosio tankiu, kuris yra ≈ 350kg/m3, išvados dėl skirtumo leidžia nesunkiai apsispręsti, kokį kurą verta pasirinkti šildymui ar židiniui.