Nepilna briketu palete ant keltuvo
Briketai
Pilna briketu palete

Pjuvenų briketai

Parduodame ypač aukštos kokybės pjuvenų briketus. Mūsų gaminami pjuvenų briketai yra maišyti su pušimi, uosiu ir ąžuolu. Briketai supakuoti paletėmis po 100 pakuočių. Pakuotėje – 12 briketų.
Vienos paletės kaina – 130 EUR (atvežimas Klaipėdos miesto ribose nemokamas)
Vienos paletės masė – 1 tona (+-2%)
Gerbdami klientą prekiaujame ir atskiromis pakuotėmis. Vienos pakuotės kaina – 1,30 EUR
Vienos pakuotės masė ≈ 10 Kg

Suprantama, kad koks bebūtų šildymui pasirinktas kuras, jam būtina skirti plotą ir sandėliavimui. Todėl briketai, visais parametrais lenkia malkas, kurių atžvilgiu užima keturis kartus mažiau  reikalaujamo sandėliavimui ploto ir net du kartus  mažiau nei anglis. Tai leidžia sutaupyti, neskiriant per daug nenaudingam plotui namo erdvės, kurį būtų galima panaudoti kitiems tikslams. Be to, medienos briketai dega ženkliai ilgiau, nei malkos ir, jei domina statistika, skaičiai yra įspūdingi: briketai dega net 5 kartus ilgiau  už malkas, o parametrais nenusileidžia anglims.

Lyginant briketus su malkomis, pastarųjų kaitrumas yra net 2 kartus mažesnis. Faktas yra tas, kad tokį skirtumą lemia briketų forma ir tankis, kuris gali viršyti net 1000kg/m3, nes gamybai naudojama tik kokybiškos medienos pjuvenos – uosis/pušis, be puvinių, rišančių priemaišų ar žievės. Todėl lyginant briketų ir paprasto uosio tankį, kuris yra ≈ 350kg/m3, išvados dėl skirtumo leidžia nesunkiai apsispręsti, kokį kurą verta pasirinkti šildymui.