IMG_1857
IMG_1459

Mediniai baldai

Supami šilumos – tokie visada norime jaustis savo namuose. Tiesa, šiandien savo namų jaukumą dažnai kuriame masinės kultūros vaisiais – daugelis baldų, pasiekiamų parduotuvėse būna vienodi ir šabloniški. Kai norime kažko išties išskirtinio, atsigręžkime į natūralios medienos gaminius.
Gamyba iš medienos beveik neturi ribų – visai nesvarbu, kuriam stiliui jaučiatės prielankesni – medis gali būti lengvai formuojamas, lakuojamas ar dažomas įvairiomis spalvomis. Iš kitų medžiagų ar jų junginių, naudojamų baldų gamyboje, medis išsiskiria ilgaamžiškumu, tvirtumu ir, žinoma, ekologiškumu. Medinius paviršius nesunku atnaujinti, o klasikinis prisilietimas interjere visada išliks stilingas.
Išties didelis medinių baldų pranašumas tas, kad kartą įsigiję, ateityje turėsite galimybę juos modifikuoti: morališkai pasenęs baldas gali keisti formą, o išskirtiniais atvejais – būti visai perdarytas.
UAB „Šopa“ gamina unikalius vidaus bei lauko medinius baldus: medines lovas, spinteles, komodas, sekcijas, stalus, žurnalinius staliukus, suolus. Galite rinktis iš skirtingų medienos rūšių savo baldams: uosio, ąžuolo, pušies.
Ąžuolas – kietmedis, jau daugelį metų „gyvenantis“ žmogaus aplinkoje, labai mėgstamas ir vertinamas. Dėl savo ilgaamžiškumo, kietmedis naudojamas gaminti baldus, kurie dėvisi kasdien – tai lovos, stalai. Ąžuolas puikiai ištveria augančių vaikų krečiamas eibes, beveik nesiplečia ir nesitraukia (kas būdinga kitoms medžių rūšims), taip pat yra atsparus drėgmei. Tiesa ąžuolo gaminių kaina yra aukštesnė, nei daugelio kitų.
Pušis – kiek ekonomiškesnis sprendimas, tačiau taip pat pasižymi ilgamečiu naudojimu, ją paprasta dažyti ir perdažyti, todėl dažnai naudojama vaikiškų baldų gamyboje. Tiesa, pušis yra minkštesnis medis, tad ją lengviau pažeisti.
Uosis vertinamas dėl savo stiprumo, dažnai prilygstančio kietmedžiui. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, todėl uosis dažnai pasirenkamas kaip ąžuolo pakaitalas. Uosis tinka ne tik baldų, bet ir grindų, medinių įrankių gamybai.
Kurios medienos baldai dominuos Jūsų namuose – asmeninis pasirinkimas, apie vienos ar kitos rūšies pranašumus bei trūkumus, mielai papasakos UAB „Šopa“ specialistai. Galimi visiškai unikalūs sprendimai, Jūsų asmeninių fantazijų realizavimas – kartu rasime tokį sprendimą, kuris atitiks susikurtus lūkesčius ir tarnaus ilgai, džiugindamas visus šeimos narius.