Šviesūs mediniai laiptai
Eikenest laiptai

Mediniai laiptai

Mediniai laiptai – viena išskirtiniausių interjero detalių. Pripažinkite – laiptai jau savaime dvelkia keistu pasakiškumu, primindami apie vaikystėje knygose matytus rūmus. Galbūt todėl, laiptai visada sukuria savotišką prabangos įvaizdį.
Kitokių nei medinių laiptų namuose turbūt negalėtume net įsivaizduoti – medis šilčiausia, klasikinė medžiaga namų jaukumui kurti. Mediniai laiptai – ilgaamžis ir kokybiškas sprendimas, parūpintas pačios motinos gamtos, tad jei norite savo namuose sukurti kuo ekologiškesnę aplinką, rinkitės būtent juos.
Tiesa ta, kad ir vargti su medžiu daug nereikia – galima pagaminti tokius laiptus ir turėklus, apie kokius tik svajojate. Mediena visada palieka atviras duris Jūsų fantazijai: galbūt namuose vyrauja klasikinis interjeras, o laiptų turėklai turėtų priminti kolonas? O gal Jums artimesnis minimalizmas ir griežtos formos yra viskas, ko reikia Jūsų aplinkai?
Turbūt populiariausi yra klasikinio stiliaus/universalūs laiptai. Toks pasirinkimas neįpareigoja pasirinkti vieno konkretaus dizaino, kurį kursite namuose, jei įrengimo darbai dar tik pradedami – ateityje drąsiai galėsite vykdyti net ir drastiškus pokyčius.
Kadaise netikėtą populiarumą įgiję sraigtiniai laiptai vis dar dažnai atsiduria tarp klientų pageidavimų. Jie vertinami dėl modernumo prieskonio ir kompaktiškumo – yra labai tinkami mažose erdvėse. Tiems, kurie žavisi tokio tipo laiptais, tačiau prisibijo diskomforto, siūlome ir įvairius lenktų laiptų sprendimus.
Gaminame medinius laiptus iš aukščiausios kokybės ąžuolo bei uosio, o užsakovui pageidaujant galime medienos paviršių lakuoti, beicuoti, alyvuoti, patinuoti. Spalvų pasirinkimas kone beribis, tad visai paprastai pritaikysime laiptus prie Jūsų kuriamo interjero.
UAB Šopa medžio apdirbimo įmonė atlieka visus reikalingus darbus – mūsų specialistai suprojektuos Jūsų svajonių laiptus, parinks tinkamiausia gamybai medieną, o baigus gamybos darbus, pristatys nurodytu adresu ir sumontuos. Neturite apčiuopiamos idėjos savo laiptų dizainui? Mielai pakonsultuosime, įvertinsime, koks sprendimas Jums tinka labiausiai, supažindinsime su dizaino pasirinkimų spektru.
Išties, laiptai šiek tiek daugiau nei aukštų sąjunga ar interjero dalis – turėti laiptus namuose dar ir sveika. Ar žinojote, kad 7 minutės per dieną, praleistos lipant laiptais, sumažina širdies smūgio tikimybę ateinantiems dešimčiai metų net per pusę?