Didelės baltos durys
Baltos dviejų dalių durys su stiklu

Medinės vidaus durys

Medinės vidaus durys yra vis dar vienas populiariausių pasirinkimų formuojant namų interjerą. Išskirtinis jaukumas ir šiluma būdingi tik medžiui, todėl jis negali būti pakeistas jokia kitokia medžiaga. Medinės durys – kokybiškas, ilgaamžis sprendimas, kurį Jūsų poreikiams mielai pritaikys UAB Šopa medžio apdirbimo įmonė.

Durys bendrąja prasme siejasi su tam tikra simbolika – skirdamos vieną erdvę nuo kitos jos tampa kone pagrindiniu namų akcentu. Šiandien apribojimų rinktis duris beveik nėra – jos gaminamos standartinių bei nestandartinių matmenų, įvairiausių spalvų bei modelių: tamsaus, šviesaus, vidutinio šviesumo medžio spalvos, balta, juoda, ar bet kokia kitokia Jūsų mėgstama spalva.

Prieš pradėdami dėlioti pagrindinius akcentus, nuspręskite, ar visuose namuose norėsite įrengti vienodas, ar tiesiog derančias tarpusavyje duris – kai, pavyzdžiui, vonios kambariui pasirenkamos vientisos medienos, o kitiems kambariams – dekoruotos stiklu (ar kita medžiaga) durys. Galbūt pasirinksite visiškai netradicinį sprendimą ir namuose įrengsite skirtingas duris? Bene populiariausios – natūralios, švelnesnės medienos spalvos durys su skaidriomis, bet nepermatomomis detalėmis. Dažniausiai visam būstui pasirenkamos vienodų modelių durys.

Vis labiau interjere populiarėja provanso stilius, tad ir durys vis dažniau pasirenkamos balintos. Tiesa, naujoji, provanso balta, nė kiek neprimena sovietinės baltos, kuria reguliariai, slėpdami pageltusias dėmes, duris nutepdavo mūsų tėvai.

Medinės vidaus durys iš  UAB Šopa stebina ypač plačiu jau pagamintų modelių pasirinkimu – pradedant klasikinėmis, baigiant visiškai moderniomis durimis. Skirtingi dekoravimo stiliai bei medžiagos, individualiai pasirenkama ir išgaunama medienos spalva, standartiniai bei užsienio rinkai pritaikyti sprendimai – visai tai pasiekiama profesionalios komandos dėka, kuri jau daugelį metų padeda mūsų klientams atnešti dar daugiau jaukumo į savo namus.

Tiesa, ne visada klientui pavyksta rasti savo svajonių duris tarp jau pagamintų modelių. Tokiems atvejams taip pat turime sprendimą – mielai pagaminsime medines vidaus duris pagal individualų Jūsų užsakymą, padėsime išsirinkti tinkamiausią gaminį, kuris ne tik papuoš namų aplinką, bet ir tarnaus daugelį metų.

Kokybiškas medines vidaus duris kviečiame apžiūrėti mūsų galerijoje, na o pradėti bendradarbiavimą Jūsų namų kūrimo procese galime vos tik su mumis susisieksite čia.