Pilkas virtuvinis baldu komplektas
Pilkas virtuvinis baldų komplektas

Virtuviniai baldai

Virtuvė – tas kambarys, kuris aprėpia ypač daug mūsų gyvenimo. Čia prasideda rytas, čia šeima susirenka vakarieniauti, čia naktį tyliai prasiveria šaldytuvo durys… Virtuvė turi būti jauki, na o baldai joje – tvirti bei funkcionalūs.
Lietuviškų namų bruožas – nedidelis virtuvės kambarys. Jame dažniausiai vos telpa pagrindiniai baldai, o indų gausybė paslepiama neįtikimiausiose vietose. Tad, kokia išties funkcionalios virtuvės formulė?
Šabloniški virtuviniai komplektai – jau praeities atgarsiai, o išties visus poreikius atitinkantys baldai yra gaminami individualiai. Juk kiekviena virtuvė ir kiekvienas požiūris į tai, kas yra gražu ar patogu, skiriasi. Virtuviniai baldai turėtų būti pagaminti taip, kad kiekviena erdvė būtų išnaudota maksimaliai, o buitinė technika darniai įsilietų į sukurtą interjerą. Kiekvienas stalčius ar spintelė, atliekantys sau numatytą paskirtį, yra svarbi funkcionalios virtuvės sudedamoji dalis.
Didesnėje virtuvėje patariama pritaikyti, vadinamąjį, salelės išdėstymą – taip gamybos vieta bus vienodai nutolusi nuo daugiausiai naudojamų vietų; spintelės tokiu atveju išdėstomos pagal sienas.
Nedaug kas žino – apie virtuvinius baldus pradėti galvoti reikėtų dar įrenginėjant butą ar namą. Elektros instaliacija, vandentiekis bei ventiliacijos angos – visa tai turėtų būti derinama būtent prie virtuvinio komplekto – pasirūpinę baldais iš anksto sutaupysite tiek laiko, tiek lėšų. Taip pat svarbu apsvarstyti koks apšvietimas bus reikalingas, atsižvelgiant į baldų išdėstymą, ar norėsite integruoti apšvietimą pačiuose balduose.
Galiausiai, būtina patikėti užduotį patyrusiems, gerai savo darbą išmanantiems projektuotojams. Būtent tokia yra UAB „Šopa“ komanda.
Siūlome kokybiškus modernius sprendimus Jūsų virtuvei, pasitelkę pačios gamtos resursus. Mediniai gaminiai ne tik suteikia virtuvei jaukumo, yra ilgaamžiai – medis yra ta medžiaga, iš kurios visai nesudėtinga išgauti norimas formas ir padaryti bet ką, ko tik norisi.
Mediniai virtuvės baldai gali reprezentuoti bet kokį stilių – nuo visiškai klasikinio iki modernaus minimalistinio, spalvų gama beveik neribota, o medžiagų stalviršiui pasirinkimas taip pat labai platus.
Darbų galerijoje, aukščiau galite peržiūrėti jau pagamintus virtuvinius baldus, taip pat mielai vykdome individualius užsakymus, suteikiame konsultacijas ir parenkame tinkamiausią sprendimą Jūsų namams.